O nas

POZNAJ NAS BLIŻEJ

„Ona i On” to innowacyjna firma stworzone z myślą o tych, dla których wygoda oraz nietuzinkowe pomysły są najważniejsze. Doskonale wiemy, że ślub powinien być romantyczną chwilą w życiu zakochanych i aby to osiągnąć potrzebny jest doskonały plan. Pozwól profesjonalistom zająć się tym ważnym dniem. Poczuj, czym jest ślub i wesele bez zbędnego stresu. Najważniejszy dzień w Waszym życiu zasługuje na ekskluzywne rozwiązania.

Cechuje nas:


Opinie osób współpracujących z naszą firmą:

„Firma Pana Michała zorganizowała mi wspaniały ślub. Każdy szczegół był dopracowany, a podejście do nas jako klientów świetne. Pełen profesjonalizm. Dzięki firmie zaoszczędziliśmy sporo czasu i nerwów. Poza tym podrzucili nam kilka fajnych rozwiązań odnośnie dekoracji. Właściciel ma głowę pełną pomysłów i chętnie udzielał rad. Rzeczowo i bez kręcenia. Jestem w 100 % zadowolona i polecam każdemu. Stanęli na wysokości zadania choć nie daliśmy im zbyt wiele czasu. Nie sądziłam, że można tak wiele spraw załatwić tak szybko, a im się udało. Nikt nie narzucał nam swojej wizji, dopracowywali tylko naszą. Wszystko z humorem i w świetnej atmosferze. Dzięki temu stres był mniejszy i wiedziałam, że wszystko się uda.”

Mirka i Jacek

„Jest to człowiek z którym można współpracować, jest uczciwy, zawsze dotrzymuje słowa. Jego atutem są wysokie zdolności komunikacyjne. Do postawionych sobie zadań podchodzi poważnie, zawsze je w pełni realizuje. Jest miły, przyjazny, bardzo dobrze się z nim współpracuje. Polecam!”

Sylwia

Scroll to Top