Jak pracujemy

Dowiedz się jak będzie wyglądać nasza współpraca

Organizacja


Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji swojego ślubu, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Na początek zapraszamy na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie w wygodnym dla Was miejscu. Zapoznamy Was szerzej z naszą bogatą ofertą oraz wspólnie omówimy wszystkie elementy. Przedstawimy listę potrzebnych dokumentów związanych ze ślubem, realnie określimy budżet całego przyjęcia oraz ogólną koncepcją wesela.

Drugie spotkanie to czas, na przedstawienie propozycji kosztorysu uroczystości oraz harmonogram prac związanych z przygotowaniem tej najważniejszej dla Was chwili. Podczas takiego spotkania podpisujemy także umowę.

Docieramy do momentu, w którym teoria zamienia się w praktykę – rozpoczynamy organizację ceremonii. Od tej chwili jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jesteśmy od tego, by odpowiedzieć na wszelkie pojawiające się pytania i rozwiać rodzące się po drodze wątpliwości. Liczba konsultacji równa będzie Twoim potrzebom, co więcej możesz swobodnie przyglądać się naszej pracy, mając na nią realny wpływ.

I nadszedł ten WIELKI DZIEŃ…


W dniu uroczystości, już od samego świtu, czuwać będziemy nad tym, by każdy element ślubnej układanki dopiąć na ostatni guzik, zdejmując z Pary Młodej ciężar pamiętania o drobiazgach. Pracujemy nad tym, by zrealizować wszystkie plany, poczynając od organizacji przestrzeni sali, kończąc na dekoracji i najdrobniejszych elementach. Z odpowiednią starannością dbamy o perfekcyjny makijaż i fryzurę Panny Młodej. Sprawujemy także pieczołowitą opiekę nad dostawą wszystkich zamówień. Dzięki temu Wy i przybyli goście możecie przeżyć ten wyjątkowy dzień, skupiając się na tym, co ważne – na bezpiecznej, niezapomnianej zabawie do białego rana.

Scroll to Top